čtvrtek 7. března 2013

Ten moment když najdete svůj starý deníček..

Ahoj holky, nakonec jsem se rozhodla taky přestěhovat sem :)). Ale o tom psát nebudu.. Včera jsem našla svůj starý deníček který jsem si psala asi 2 roky. Celou 5 a 6 třídu až do prázdnin.  Včera jsem si ho četla celé odpoledne a pak některé zápisy i večer. Musím říct, že občas jsem nemohla :D. Třeba mi vypadl text při jednom vystoupení, tak jsem o tom popsala 3 stránky a nakonec jsem tam tlustým černým fixem napsala "Co to furt řešíš ty krávo?!" :D. Předevčírem jsem si začala psát deníček znovu a doufám že mi to vydrží.. 9 komentářů:

 1. Ten pocit znám. :) Moc dobře. Psát si deníček vyžaduje pevnou vůli, ale pokud to člověk vydrží, ten pocit při čtení starých zápisků je k nezaplacení. .)

  OdpovědětVymazat
 2. přesně jak v prvním koemtnu :D
  Já si deníček vedu ale píšu do něj vážně když už jsem nadně ale asi si ho začnu zas psát častěji :D..

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji :)... jo ta fotka na twitteru je z léta ale prostě dokonalá momenntka :D..:)

  OdpovědětVymazat
 4. Miluju když si pročítám staré zápisky v deníku. Jeden si píšeme 5 let se sestřenkou a druhý si píšu asi 4 roky sama.. Ale v obou je tak jeden zápisek za půl roku.. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Jo, a máš kluka nebo holku jorkšíra :).A taky si vedu deníček, je fakt husté přečíst si ty staré deníčky :D

  OdpovědětVymazat
 6. Mně psaní deníku vydrželo vždycky jen pár dní. Je to škoda, protože to potom číst je strašně super. Taky si ho snad začnu psát, jenže mě to vydrží tak týden, ani ne :D

  OdpovědětVymazat
 7. Taky jsem si deníčky psala a není to vůbec špatná věc! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mně se Polynésie líbí víc, než Karibik.=) I když, ten je trochu reálnější pro budoucí dovolenou...

  Jája

  OdpovědětVymazat
 9. Psaní deníčku mi vydrželo jen pár dní, ale ty zápisky stály za to :DD! Dneska jsem ho začla psát znovu a snad mi to dlouho vydrží ;o).

  OdpovědětVymazat